Куди поїхати на море в Україні в 2021 році?

У 2020 році у зв’язку із закриттям кордонів і карантинним режимом багато туристів змогли відкрити для себе Україну з нового боку. Виявилося, що для того, щоб насолодитися морем, подивитися старовинну архітектуру або спуститися з засніжених схилів, не обов’язково їхати закордон. Купити дешеві авіаквитки можна онлайн.

Як все складеться з туризмом в даний час, складно сказати. Однак така невизначеність-зовсім не привід відмовитися від пляжного відпочинку. Представляємо топ 8 кращих місць в Україні. А дістатися можна купивши квитки онлайн.

Коблево.

Якщо ви роздумуєте, де в Україні організувати кращий відпочинок на морі з дітьми, обов’язково вирушайте в затишне містечко, заховане між Миколаєвом і Одесою. Коблево-ідеальний напрямок для сімейного відпочинку. На курорті переважно піщані пляжі з безпечним пологим спуском у воду.

Ще один плюс-цілюще повітря. Курорт кружлений сосновими насадженнями, які не тільки виділяють приємний аромат, але і роблять повітря максимально чистим і свіжим (чого нам так не вистачає в задушливому місті).

Куди поїхати на море в Україні в 2021 році?

Кирилівка.

Україні пощастило мати на своїй території відразу два моря. І багато, плануючи відпустку на пляжі, вибирають за великим рахунком між двома варіантами: Чорне або Азовське. Незважаючи на те, що Азовське море не таке велике, тут також можна знайти цікаві місця для літнього відпочинку в Україні. І одне з таких-Кирилівка. Пляжний сезон тут відкривається в середині травня і триває до середини вересня. Мілководність тут дає велику перевагу-море прогрівається набагато швидше. Курорт ідеально підходить для сімейного відпочинку – цілюще повітря, насичене йодом і бромом, зелені густі ліси, дитяче харчування в пансіонатах або готелях, безпечні пляжі.

Бердянськ.

Також розташовується на узбережжі Азовського моря. Бердянськ має досить розвинену інфраструктуру і підходить, як для подорожі на море з друзями, так і для сімейного відпочинку з маленькими дітьми.

Пологий спуск у воду, піщані пляжі роблять відпочинок на курорті дійсно безпечним і комфортним.

Одеса.

Ну хто не знає про розкішне і колоритне місто-герой Одесу? Складно розповісти про відпочинок на Чорному морі, жодного разу не згадавши найбільше курортне місто країни. В Одесу варто приїхати в першу чергу, звичайно, заради пляжного відпочинку-на курорті величезна кількість безкоштовних і приватних пляжів.

Залізний Порт.

Вибираючи, куди поїхати на море в Україні в компанії друзів, багато хто віддає перевагу селищу Залізний Порт. Він вважається українським молодіжним курортом з великою кількістю розваг і активностей. Однак безпечні піщані пляжі і досить розвинена інфраструктура дозволяють комфортно відпочити і з маленькими дітьми.

Куди поїхати на море в Україні в 2021 році?

Скадовськ.

Скадовськ давно відомий як оздоровчий курорт. За рахунок гниття водоростей повітря буквально просочений йодом. Через це багато лікарів рекомендують приїжджати сюди туристам з бронхолегеневими захворюваннями.

Більшість пляжів на курорті-піщані і повністю безкоштовні. Крім пляжного відпочинку, можна також повеселитися в парку атракціонів, аквапарку або дельфінарії.

Затока.

Плануючи кращий відпочинок на морі в Україні, придивіться до мальовничій Затоці. Навіть багато жителів Одеси влітку приїжджають саме сюди. Курорт знаходиться в годині їзди від Одеси і відрізняється красивими піщаними пляжами без Скелястих спусків в море.

Лазурний.

Це популярний молодіжний або сімейний курорт, що омивається Чорним морем. Селище розташовується в Херсонській області і відрізняється красивими піщаними пляжами. Високий сезон в Лазурному починається в червні і закінчується у вересні.

Adblock
detector